Project Description

Liene Feldmane

Mata sirds

“Es esmu friziere – mata tiesnese, kā matu ārste – speciāliste! Speciālista rūpes un apkopšana ir kā zāles matiem no daktera pareizās receptes. Ja mēs ieklausītos īstos padomos no speciālista, tad arī tos mazāk sanāktu bojātu un spētu laicīgi atdzīvināt jau bojātus matus. Ieklausoties pa īstam nebūtu sevi jāredz spogulī ar bēdīgi notiesātu sejas izteiksmi 😉 Kad nekas nav glābjams vairs. (tas attiecināms vairāk uz sieviešu sakrāsotiem matiem) Jo veselīgiem, spīdīgiem matiem ir jābūt katram no mums, tas ir kā mūsu paša spogulis (atspulgs) .Tā ir mūsu galvas rota. Tas parāda cilvēka harmonisko vidi ķermenī. Kad cilvēks slikti jūtas, tad arī mati slikti izskatās!

 Katram no mums ir tik ļoti individuāli mati. Tāpat kā cilvēka mūža garums arī katram matam ir savs dzīves mūža garums. Es ceru, ka uztvēri manu ideju un domu! …Protams, varbūt, ja izklausās kā neloģiski vai galīgi garām, tad esmu ļoti atvērta Taviem priekšlikumiem….. : )”

Jauna frizūra

AKTUĀLI

Ut pharetra lectus quis mi facilisis, id egestas magna dapibus. Maecenas ex urna, interdum non eros eu, luctus vestibulum justo. In gravida dolor neque. Nullam vel elit eu sapien volutpat finibus in nec nisi. Proin quis magna ut urna consequat malesuada vitaes.

Pakalpojumi:

hr

Vīriešiem: matu griezumi,matu veidošana ,bārdas korekcijas, bārdas skūšana, matu mazgāšana, galvas masāža. Dāmām: matu griezumi: īsi ,pusgari, gari mati. Pakāpeniski matu griezumi. Taisnas līnijas griezumi. Karē matu griezumi. Sieviešu matu veidošana ar brašingu, Loku veidošana ar: konusu, ar lokšķērēm, ar matu gludekli/matu elektrisko keramisko taisnotāju, ķīmiskie ilgviļņi. Bioilgvilņi. Sieviešu matu krāsošana vienā tonī, krāsošana vairākos toņos, šķipsnu balināšana, visu matu balināšana. Krāsas noņemšana ar krāsas noņēmēju. Svētku frizūru veidošana. Matu taisnošana ar brašingķemmi, taisnošana ar matu gludekli/taisnotāju. Ķīmiskā matu taisnošana. Atjaunojošas procedūras matiem- Biolustra.

Kā arī bērnu frizēšana

Pieredze

hr

Profesionāli sāku apgūt no 2000.gada līdz 2003.gadam.

Kiprā 2012.g. marts – 2012.g. novembris – Home of Holistics Hair and Beauty Salon uzņēmumā Home of Holistics Hair And Beauty Salon Cyprus | www.Wix.com

 Īrijā ,Dublinā 2012.g. novembris – 2013.g. janvāris – The GRAFTON BARBERS uzņēmumā http://graftonbarbers.com/

Kursi:

Wood Religion Academy – Vīriešu griezumi, Bārdas korekcija ,Klasiskā skūšana ar bārdas nazi

Semināri:

2007.gada 7-11maijam Wellas Starptautiskais seminārs,

2012.gada. 10. janvārī  Paull Mitchell – kombinētie griezumi.

Darba vieta:

“Pikaso”,”Harmony”,””BlueMarine”,”Gloria”, “Bitīt’ matos”

Valodas:

Latviešu valoda, krievu valoda, angļu valoda.

Liene ir:

-Perfekcioniste,

-Profesionālā ar individuālu pieeju’

-Augstas klases meistars,

-Akurāta,

-Spēj ieteikt piemērotu griezumu, stilu, ņemot vērā cilvēka ķermeņa struktūru, uzbūvi,

-Vieglas rokas,

-Smaidīga,

-Ar labu humora izjūtu,

-Radoša,

-Draudzīga,

-Kvalificēta speciāliste ar vairāku gadu pieredzi, kura brīnišķīgi apkalpo klientus-  uzklausot un iesakot, ja nepieciešams palīdzot rast jaunu risinājumu.

-Zinoša.

Lienes padomi:

 1. Katram klientam nopietnāku pieeju un attieksmi pret saviem matiem. Rūpēties un kopt tos cik vien labi iespējams.
 2. Vēlams lietot profesionālus produktus. Ja nav tādas iespējas ,tad vismaz aptiekas vai ekoveikaliņu šampūnus un matu kondicionieri, jo matiem vajag kvalitatīvus produktus, tā pat kā cilvēkam, kvalitatīvu pārtiku savam ķermenim! 🙂
 3. Nekad pēc mazgāšanas matus neberzējiet un nerīvējiet tos ar dvieli, jo tāda veida kustības lauž matus. Tas nepalīdzēs arī ātrāk izžāvēt ūdeni no matiem, bet viegli spiedošām kustībām nosusiniet lieko ūdeni. Vai sieviešu matu gadījumā, vislabāk tos vienkārši aptīt ar dvieli ap galvu uz pāris minūtēm pirms žāvēšanas ar fēnu, ja to veiksiet.
 4. Vislabāk, ja mati izžūst dabiski, ja nav nekur paredzēts doties ārpus mājas. Protams, tas nav attiecināms uz laika apstākļu dēļ, vai zemās gaisa temperatūras dēļ, vai citu gada laiku ietekmē.
 5. Censties mazgāt matus, pēc iespējas remdenāku ūdeni, jo karstāks ūdens var vairāk kaitēt galvas ādai, kas mēdz ātri taukoties.
 6. Vēlams nepieradināt pie biežas matu mazgāšanas, ja tas nav saistīts ar sporta treniņu apmeklēšanas biežumu vai citas dzīvās piesārņotās vides dēl. Normāli tas būtu ik pēc pāris dienām.
 7. Matus mazgāt 2 reizes ar šampūnu .
 8. 1. reizi izmazgāt pašus matus un necensties ierīvēt netīrumus galvas ādā ,kas ir pašos matos, kad lielums ir nomazgāts, tad 2. reizi mazgāt galvas ādu. Censties vienmēr pēc šampūna lietot kondicionieri, jo tas noslēdz šampūna iesākto darbu. Proti šampūns atver mata zvīņas un mazgā to, bet kondicionieris aizver tās un pasargā matus nekaitīgās vides. Neļauj matiem ķerties savā starpai vieglāk ķemmējam. Kļūst zīdaini, spīdīgi.
 9. Krāsoti vai ķīmiski bojāti mati reizi nedēļā prasa matu masku, tāpat kā jums garšo deserts, tā pat matiem arī patīk bagātīgas vielas, kas mitrina un pabaro tos. Var arī lietot pašu gatavotas matu maskas mājās no produktiem ,ja nav iespēja iegādāties profesionālo matu kosmētiku.
 10. Ziemā būt stilīgiem cepurēs pie mīnus grādiem, pat tad, ja esiet tikko pēc friziera apmeklējuma. JO MATI UN JŪSU ĶERMENIS PATEIKS JUMS VESELĪGU PALDIES!:)
 11. Matiem patīk, kad tiem apgriež sausos galus. Jo, pirmkārt, tie izskatās labāk, kā arī jūtās labāk. Un Jums nav jānēsā līdzi ilgstoši uzkrātā vecā enerģija.
 12. Ja kādam trūkst zināšanas vai informācijas. Vienmēr ir telefons pa kuru var piezvanīt un sarunāt tikšanos. Kaut vai tikai uz interviju un situācijas izpēti. Būšu priecīga un laipni atbildēšu! Vienā vārdā sakot, vairāk uzticības savam meistaram. Un esiet visi mīļi gaidīti pie manis! 😉

Zvaniet vai rakstiet.

Katram no mums ir tik ļoti individuāli mati. Tāpat kā cilvēka mūža garums arī katram matam ir savs dzīves mūža garums.

Katru dienu telefona nr. +37120627150

e-pasts Feldmane.liene@inbox.lv

Facebook, WhatsApp.